موبایل آدرین

مرجع تخصصی موبایل

دانلود مجموعه 99 صدای زنگ جدید و فوق العاده زیبا

مجموعه 99 صدای زنگ جدید و فوق العاده زیبا که در قالب فرمت Mp3 بوده و با کیفیت 320kbps برای شما دوستان عزیز با حجم مناسب برای دانلود آماده شده است که امیدواریم از آنها لذت ببرید

دانلود صدای زنگ


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 11:15  توسط آدرین  | 

دانلود مجموعه 15 صدای زنگ فوق العاده زیبا و آرام

امروز برای شما دوستان مجموعه 15 صدای زنگ فوق العاده زیبا و آرام به صورت رایگان و با حجم ماسب قرار داده ایم که امیدواریم از این مجموعه زیبا لذت ببرید

صدای زنگ آرام


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 11:12  توسط آدرین  | 

MP3 Scary Mobile Ringtones - آهنگ زنگ موبایل ترسناک

یکی از تاثیرگذار ترین دلایل ترسناک بودن فیلم ها را می توان تنظیم صدا و افکت های صوتی دانست که تن بدن بیننده را با وارد کردن شوک صدا میلرزاند. سایت موبایل دانلود رایگان نرم افزار یک مجموعه فوق العاده از تیکه های فیلم، آهنگ و افکت های صوتی فراهم دیده که با هر زنگ موبایل شما اطرافیان را خواهد ترساند. این تیکه صدا ها همراه با آهنگ شامل آهنگ مرموز، خنده های تمسخر آمیز، صدای در، جیغ، صدای داد و فریاد دسته جمعی، سوراخ کردن دندان و استخوان، حیوانات وحشی، خرناس های خشمگین و دیگر صداهای عجیب و خف ناک در یک بسته 24 تایی با فرمت MP3 و کیفیت 128 Kbps موجود می باشد. این مجموعه زنگ موبایل را که در اندازه های مختلف زمانی تهیه دیده شده را می توانید به عنوان زنگ اس ام اس و یا آهنگ موبایل گوشی همراه خود استفاده کنید.

MP3 Scary Mobile Ringtones - آهنگ زنگ موبایل ترسناک


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:47  توسط آدرین  | 

Animals Mobile Ringtones - زنگ موبایل آواز حیوانات

می توان به جرات گفت این مجموعه زنگ موبایل یکی از زیباترین و شنیدنی ترین پک آهنگ موبایل و اس ام اس از نظر شگفتی و میکس صدای حیوانات برای همراهی در آواز خواندن آن ها است که سایت دانلود رایگان جمع آوری و در اختیار کاربران گوشی موبایل قرار داده است. این مجموعه فوق العاده از آواز میکس شده حیواناتی مانند سگ، گربه، جوجه، پرنده، فیل، الاغ، گاو، شیر و ... گرفته تا آواز دسته جمعی حیوانات به همراه موزیک شاد و زیبا که در مجموع قطعه صداهای صوتی خارق العاده را روی هم تشکیل می دهند و به دلیل انتخاب نوع و سبک ترانه موجودات، نه تنها برای زنگ موبایل تلفن همراه قابل استفاده هستند بلکه بسیار مناسب برای آهنگ اس ام اس می باشند. موسیقی حیوانات موجود با فرمت MP3 و کیفیت 128 میکس شده برای Mobile Ringtone و SMS Ringtone در پک 58 تایی تنظیم و تهیه دیده شده است.

Animals Mobile Ringtones - زنگ موبایل آواز حیوانات


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:46  توسط آدرین  | 

FDL New Mobile Ringtones Pack 6 - سری ششم زنگ موبایل جدید

سایت دانلود رایگان سری 6 از زنگ موبایل های بی نظیر خود که گلچین هفته های اخیر از سراسر وب هستند را تقدیم شما دوستداران عزیز می کند. این سری شامل 29 زنگ موبایل جدید است که مطمئنا باب طبع میل شما نیز خواهد بود. امیدواریم از این رینگتون ها را دانلود کنید و به موبایل خود تنوعی ببخشید و یک زنگ موبایل جدید برای خود انتخاب کنید.

FDL New Mobile Ringtones Pack 6 - سری ششم زنگ موبایل جدید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:44  توسط آدرین  | 

FDL New Mobile Ringtones Pack 7 - سری هفتم زنگ موبایل جدید

سری ششم زنگ های جدید موبایل همراه با انتقاد های جنجالی از سوی برخی از کاربران مبنی بر بی محتوا بودن همراه شد. هرچند ما زحمات بسیاری جهت تهیه این مجموعه ها می کشیم, اما با کم لطفی بعضی از کاربران مواجه می شویم که خلاف علایق خود را بی ارزش تلقی می کنند. بر این شدیم در پاسخ به این کاربران عزیز و گرامی, سری هفتم زنگ موبایل جدید با 36 زنگ موبایل جدید که طی چند روز گذشته منتشر شده اند و تنوع بسیار بالایی دارند و همراه با این زنگ های موبایل چند زنگ و هشدار اس ام اس جدید هم گنجانده شده است را منتشر کنیم. حتما این مجموعه جدید را دانلود کنید و آن را از دست ندهید. امیدواریم این بار باب میل دوستان محترم قرار بگیرد. از دانلود رایگان لذت ببرید.

FDL New Mobile Ringtones Pack 7 - سری هفتم زنگ موبایل جدید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:43  توسط آدرین  | 

FDL New Mobile Ringtones Pack 8 - سری هشتم زنگ موبایل جدید

سری هشتم زنگ موبایل جدید تهیه شده از جدیدترین آهنگ های منتشر شده در هفته اخیر است. این مجموعه 13 تایی یکی از زیباترین های این سری تهیه شده توسط FDL است که حتما به دل شما خواهد نشست. زنگ گوشی های جدید سایت دانلود رایگان همیشه تک و شنیدنی هستند. امیداریم از دانلود آنها لذت ببرید.

FDL New Mobile Ringtones Pack 8 - سری هشتم زنگ موبایل جدید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:42  توسط آدرین  | 

FDL New Mobile Ringtones Pack 9 - سری نهم زنگ موبایل جدید

این روز ها همه جدیدترین زنگ های موبایل را از دانلود رایگان دانلود می کنند! شما چطور؟ بله سایت دانلود رایگان تا به حال با 8 سری زنگ موبایل جدید در خدمت شما بوده است. این بار سری نهم زنگ موبایل جدید را برای شما به صورت ویژه از جدیدترین آلبوم های مجاز ارائه شده به بازار تهیه کرده ایم که همگی به صورت بیکلام می باشند. امیدواریم دانلود این 19 زنگ موبایل جدید را بپسندید.

FDL New Mobile Ringtones Pack 9 - سری نهم زنگ موبایل جدید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:41  توسط آدرین  | 

100 زنگ اس ام اس جذاب و شنیدنی

دانلود زنگ موبایل از سایت دانلود رایگان همیشه جذاب است. کاربران علاقه خاصی به زنگ های موبایل جدید دارند. همچنین همیشه با تغییر باعث جذاب تر شدن و سرگرم کننده تر شدن گوشی موبایل خود می شوند. سایت دانلود رایگان برای شما 100 عدد رینگتون اس ام اس جدید تدارک دیده است که امیدواریم از دانلود این زنگ اس ام اس های جذاب و شنیدنی لذت ببرید.

100 زنگ اس ام اس جذاب و شنیدنی


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:39  توسط آدرین  | 

FDL New Mobile Ringtones Pack 10 - سری دهم زنگ موبایل جدید

سری دهم زنگ موبایل fdl توسط تیم دانلود رایگان در یک بسته 25 تایی زنگ موبایل منتشر شد. حتما شما هم طرفدار زنگ های موبایل سایت freedownload هستید. سری نهم با رکورد فوق العاده ای بالای 47000 بار توسط کاربران محترم سایت بازدید شد. مجموعا این 9 سری بالغ بر بیش از 212.000 بار بازدید شده است. سری دهم واقعا 25 زنگ موبایل فوق العاده جدید از جدیدترین آهنگهای ایرانی و خارجی بی کلام از جدیدترین آهنگ های سال 89 است. سبک پاپ , ترنس, عربی و ترکیه ای از سبک های این آهنگ ها است. امیدواریم از دانلود سری دهم زنگ موبایل جدید لذت ببرید.

FDL New Mobile Ringtones Pack 10 - سری دهم زنگ موبایل جدید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:38  توسط آدرین  | 

FDL New Mobile Ringtones Pack 11 - سری یازدهم زنگ موبایل جدید (ویژه)

اگر از یاران همیشگی و طرفداران 2 آتیشه FDL باشید حتما تا به حال یکی از زنگ های موبایل اختصاصی دانلود رایگان را استفاده کرده اید. تا به امروز با 10 مجموعه زنگ موبایل جدید در خدمت شما بوده ایم که بیش از 280.000 بار از این سری بازدید شده است. رکوردی باور نکردنی است. مزیت و برتری این سری زنگ موبایل ها به بروز بودن آنها و تنوع و کیفیت آنهاست. زیرا از بین بیش از 100 ها آهنگ جدید گلچین و برای شما تهیه می شوند.

FDL New Mobile Ringtones Pack 11 - سری یازدهم زنگ موبایل جدید (ویژه)

سری یازدهم زنگ موبایل جدید 11 FDL New Mobile Ringtones Pack ویژه با وسواس خاصی از بین 500 آهنگ جدید گلچین و برای شما آماده شده است. از خوانندگانی همچون : رضا صادقی, مازیار فلاحی, بابک جهانبخش, سیروان خسروی, یانی, مسعود سعیدی, حمید حامی, بابک مافی, حمید عسگری,علی تکتا, فریدون آسرایی, احسان خواجه امیری, علی اصحابی, نوید میرزایی, امیر فرجام و ... در سبک های ملایم, پاپ, شاد, غمگین, رپ و راک , عربی, تکنو و ترنس, ترکیه ای, تیتراژ سریال ها , هاوس و سنتی و ... 82 زنگ موبایل جدید از آهنگهای جدید انتخاب و برای شما تبدیل و آماده شده است. این مجموعه حاصل زحمت تیم مدیریت دانلود رایگان است و ساعت ها برای گلچین شدن آن وقت صرف شده است تا به صورت اختصاصی برای شما منتشر شود و همیشه از داشتن زنگ موبایل روز و جدید لذت ببرید و بین دوستانتان آن را با بلوتوث پخش کنید. سایت دانلود رایگان این مجموعه بی نظیر را تقدیم شما می کند و امیدوار است از دانلود آن لذت ببرید. فرمت زنگ موبایل ها mp3 است و دارای کیفیت kbps 128 و بالاتر هستند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:36  توسط آدرین  | 

دانلود 12 زنگ موبایل جدید از آلبوم موسیقی خاص

آلبوم "خاص" با 9 آهنگ از 9 خواننده مطرح کشورمان به نام های : محسن چاوشی ، فرزاد فرزین ، مازیار فلاحی ، علی اصحابی ، بابک جهانبخش ، پیام صالحی ، مهدی مدرس ، شهاب رمضان ، رضا یزدانی منتشر شد. سایت دانلود رایگان برای شما دوستاران خود, 12 زنگ موبایل از آلبوم موسیقی خاص تهیه کرده است. کیفیت آهنگ ها kbps 128 است و فرمت آهنگ ها mp3 است. امیدواریم از دانلود زنگ موبایل آلبوم خاص لذت ببرید.

دانلود 12 زنگ موبایل جدید از آلبوم موسیقی خاص


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 10:34  توسط آدرین  | 

آهنگ تیتراژ سریال قهوه تلخ

آهنگ زیبای تیتراژ سریال قهوه ی تلخ با صدای مهران مدیری را می توانید از این سایت به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

ghahve آهنگ تیتراژ سریال قهوه تلخ


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:40  توسط آدرین  | 

آهنگ زنگ های جدید سری ۲۸

مجموعه چند آهنگ زنگ جدید سری ۲۸ را می توانید از سایت موب پی سی به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

sms ring 20101 آهنگ زنگ های جدید سری 28


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:38  توسط آدرین  | 

آهنگ زنگ های جدید سری ۲۹

مجموعه چند آهنگ زنگ جدید سری ۲۹ را می توانید از سایت موب پی سی به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

sms ring 20101 آهنگ زنگ های جدید سری 29


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:37  توسط آدرین  | 

آهنگ زنگ های جدید سری ۳۰

مجموعه چند آهنگ زنگ جدید سری ۳۰ که برای دانلود شما عزیزان در سایت موب پی سی قرار داده شده است . شما می توانید از این سایت این سری آهنگ زنگ ها را به صورت مستقیم دانلود کنید .

sms ring 20101 آهنگ زنگ های جدید سری 30


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:36  توسط آدرین  | 

آهنگ زنگ های جدید سری ۳۱

مجموعه آهنگ زنگ های جدید سری ۳۱ که برای دانلود شما عزیزان در سایت موب پی سی قرار داده شده است . شما می توانید از این سایت این سری آهنگ زنگ های جدید را به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

sms ring 20101 آهنگ زنگ های جدید سری 31


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:34  توسط آدرین  | 

آهنگ زنگ های جدید سری ۳۲

آهنگ زنگ های سری ۳۲ که برای دانلود شما عزیزان در سایت موب پی سی قرار داده شده است . شما می توانید از این سایت این سری آهنگ زنگ های جدید را به صورت مستقیم دانلود کنید .

sms ring 20101 آهنگ زنگ های جدید سری 32


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:33  توسط آدرین  | 

آهنگ زنگ های جدید سری ۳۳

سری سی و سوم آهنگ های زنگ جدید و زیبا را این بار برای شما در این سایت قرار داده شده است . شما می توانید این سری آهنگ زنگ های جدید را از این سایت به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید .

sms ring 20101 آهنگ زنگ های جدید سری 33


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 0:32  توسط آدرین  | 

آهنگ های زیبای اس ام اس سری ۳

مجموعه ۲۳ آهنگ اس ام اس در سبک های مختلف برای موبایل

SmS Tone1 آهنگ های زیبای اس ام اس سری 3

دانلود در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام تیر ۱۳۹۰ساعت 13:39  توسط آدرین  | 

آهنگ های اس ام اس در سبک های مختلف سری 2

مجموعه ۱۰ آهنگ اس ام اس زیبا در سبک های مختلف که میتوانید به طور مستقیم از این سایت دانلود کنید.

SmS Tone1 آهنگ های اس ام اس در سبک های مختلف سری 4

دانلود در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام تیر ۱۳۹۰ساعت 13:38  توسط آدرین  | 

آهنگ های اس ام اس جدید سری 1

مجموعه ۱۰ آهنگ اس ام اس در سبک های مختلف  و جدید سری پنجم

SmS Tone1 آهنگ های اس ام اس جدید سری 5

دانلود در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام تیر ۱۳۹۰ساعت 13:37  توسط آدرین  | 

آهنگ های زنگ رومانتیک و ملایم

مجموعه ۵ رینگتون بسیار زیبا ، ملایم  و رومانتیک با کیفیت عالی که  برای شما کاربران گرامی  تهیه کرده ایم و شما هم اکنون میتوانید از این سایت دریافت کنید.

ringtone11 آهنگ های زنگ رومانتیک و ملایم

دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام تیر ۱۳۹۰ساعت 13:35  توسط آدرین  |